Kubki reklamowe

Kubki z nadrukiem to produkt, który pozwala bardzo skutecznie wypromować firmę. Jesteśmy producentem wysokiej jakości kubków reklamowych, dzięki czemu możemy naszym klientom zaoferować bardzo atrakcyjne ceny. W naszym asortymencie są:

 

  • Kubki białe – to najbardziej klasyczne i jednocześnie tanie kubki z nadrukiem. Można na nich umieścić dosłownie każde zdjęcie, grafikę, logo czy informacje kontaktowe. Nadruk jest doskonale widoczny i trwały.
  • Kubki z kolorowym wnętrzem i uchem – tego rodzaju kubki reklamowe z nadrukiem to doskonały pomysł na prezent. Można na nich wykonać niemal każdy nadruk, a dzięki zastosowaniu wysokogatunkowych materiałów i nowoczesnych technologii, jest on wyjątkowo trwały.
  • Kubki magiczne – magiczne kubki reklamowe to idealny prezent dla klientów lub bliskich osób. Pod wpływem temperatury wlanego płynu na kubku pojawia się nadrukowane zdjęcie, tekst lub grafika. Magiczne firmowe kubki z logo oferujemy w bardzo korzystnych cenach.
  • Kubki latte – kubki latte z nadrukiem wyróżniają się specyficznym kształtem i elegancją. To znakomity sposób na wypromowanie swojej firmy wśród szczególnie prestiżowych klientów lub kontrahentów. Tego typu firmowe kubki z logo, grafiką lub zdjęciem są trwałe i efektownie się prezentują.
  • Filiżanki – filiżanki kojarzą się przede wszystkim z luksusem i elegancją. Właśnie dlatego filiżanki z nadrukiem w postaci zdjęcia, grafiki lub informacji o firmie to idealny sposób na zbudowanie profesjonalnego wizerunku firmy. Taki prezent można podarować zarówno ważnemu kontrahentowi, jak i bliskiej osobie.
  • Kartoniki białe – klasyczne białe kartoniki służą przede wszystkim do estetycznego zapakowania kubków reklamowych.
  • Kubki papierowe z nadrukiem indywidualnym – produkt ten jest przeznaczony przede wszystkim dla firm oraz instytucji. Wykonane w naszej firmie kubki papierowe z nadrukiem indywidualnym są estetyczne i mogą stanowić znakomitą wizytówkę firmy. Niskie ceny oraz indywidualne projekty sprawiają, że papierowe kubki reklamowe są chętnie zamawiane.