Gadżety reklamowe

Głównym zadaniem gadżetów reklamowych jest tworzenie pozytywnego wizerunku firmy. Jesteśmy producentem nowoczesnych, efektownych i jednocześnie tanich gadżetów reklamowych dla firm i nie tylko. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

 

Jakie gadżety oferujemy?

Gadżety reklamowe są obecnie jednym z najbardziej popularnych i skutecznych sposobów promowania firmy. Nie liczy się ich rozmiar czy wartość materialna, ale pełnione przez nie funkcje marketingowe. Są to niewielkie produkty, stanowiące znakomity upominek zarówno dla klientów, jak i bliskich osób.

W naszej firmie możesz zamówić profesjonalne gadżety, takie jak zapalniczki z nadrukiem, koszulki, długopisy reklamowe i wiele innych. Zapewniamy szybkie terminy i atrakcyjne ceny. Nasze gadżety to nie tylko świetny sposób na wypromowanie swojej firmy, ale również na upominek. Praktyczne kubki z nadrukiem, balony, czapki czy koszulki doskonale nadają się na wyjątkowy prezent.

Wszystkie gadżety wykonujemy z wysokiej jakości materiałów, stosując nowoczesne i sprawdzone technologie nanoszenia nadruku. Dzięki temu gadżety reklamowe są nie tylko tanie, ale również trwałe i estetyczne. W naszym asortymencie są:

 • Smycze – smycze reklamowe to produkt, który stanowi świetną reklamę i jest użyteczny. Oferowane przez nas smycze z nadrukiem są estetyczne, trwałe i wyposażone w solidny karabińczyk. Zapewniamy idealne odwzorowanie logo oraz napisów na wysokiej jakości materiale.
 • Breloki – breloki reklamowe to bardzo ceniony gadżet, który pełni funkcję użytkową i jest jednocześnie znakomitą reklamą. Dzięki brelokom z nadrukiem można skutecznie i niskim kosztem wypromować swoją markę.
 • Puzzle – puzzle z nadrukiem w postaci zdjęcia, grafiki czy loga to świetny pomysł na prezent dla młodszego pokolenia. W naszej firmie stosujemy nowoczesne technologie, dzięki czemu oferowane przez nas puzzle reklamowe są trwałe i estetyczne.
 • Podkładki pod myszkę – podkładki reklamowe pod myszkę są świetnym sposobem na wypromowanie swojej firmie. Do ich produkcji stosujemy wyłącznie wytrzymałe, odporne na odkształcenia materiały, dzięki czemu nasze podkładki pod myszkę z nadrukiem są wyjątkowo trwałe, funkcjonalne i estetyczne.
 • Koszulki – oryginalne koszulki z nadrukiem to znakomity sposób na wyróżnienie się z tłumu lub wypromowanie swojej marki. Szeroka gama kolorystyczna oraz solidne materiały i wysoka jakość nadruku sprawiają, że nasze koszulki reklamowe są wyjątkowo trwałe i znakomicie wzmacniają przekaz marketingowy.
 • Długopisy – trudno znaleźć bardziej użyteczne gadżet niż długopisy z nadrukiem. Jest to przedmiot, który można podarować zarówno klientom, jak i komuś bliskiemu. Nasze długopisy reklamowe wyróżniają się doskonałą jakością i estetyką wykonania.
 • Ołówki – solidne i praktyczne ołówki z nadrukiem to tani i użyteczny gadżet. Warto umieszczać go w teczkach ofertowych lub pozostawić do dyspozycji klientów w widocznym miejscu. Ołówki reklamowe wyróżniają się estetycznym designem i przydadzą się każdemu.
 • Parasole – parasole reklamowe oferowane przez naszą firmę mają wiele zalet. Przede wszystkim są trwałe i solidne, a umieszczony na nich nadruk doskonale widoczny. Funkcjonalne parasole z nadrukiem to gadżet często używany w naszej strefie klimatycznej, dlatego jest wyjątkowo skuteczną formą reklamy.
 • Torby – torby reklamowe to gadżet wyjątkowo praktyczny i używany niemal codziennie. W naszej ofercie znaleźć można zarówno torby papierowe, jak i bawełniane oraz z innych materiałów. Nowoczesne torby z nadrukiem są wytrzymałe i mogą skutecznie wypromować firmę.
 • Balony – balony z nadrukiem są wykonane z doskonałej jakości lateksu, dzięki czemu są odporne na pękanie. Wyglądają niezwykle efektownie, a znajdujące się na nich logo jest czytelne i dobrze widoczne. Balony reklamowe dostępne są w różnych wersjach kolorystycznych.
 • Czapki – czapki reklamowe są jednym z najbardziej lubianych gadżetów promocyjnych. Wykonujemy je zarówno dla firm, jak i osób prywatnych. Nasze czapki z nadrukiem są dostępne w wielu kolorach i wzorach, a nadruk jest doskonale widoczny.
 • Słodycze – słodycze reklamowe to produkt do zadań specjalnych. Oferujemy pyszne słodkości w opakowaniach z firmowym logo lub innymi informacjami. Nasze słodycze z nadrukiem to wyjątkowo wyrafinowany oraz subtelny sposób na promocję swojej marki.
 • Zapalniczki – zapalniczki reklamowe to nie tylko użyteczny gadżet, ale często także przedmiot kolekcjonerski. W naszej firmie stawiamy przede wszystkim na estetykę i wysoką jakość produktów, dzięki czemu nasze zapalniczki z nadrukiem są wyjątkowo trwałe i ładne.
 • Zapachy samochodowe – w naszej ofercie są także zapachy samochodowe z nadrukiem. Dostępne są w różnorodnych kształtach, kolorach i rozmiarach, dzięki czemu każdy może wybrać coś dla siebie. Zapachy samochodowe reklamowe to znakomity prezent dla klientów.
 • Ramki pod rejestracje – ramki pod rejestrację z nadrukiem to jeden z najtańszych i jednocześnie najskuteczniejszych sposobów na wypromowanie marki. Wykonujemy je z materiałów wysokiej jakości co gwarantuje wyjątkową trwałość. Reklamowe ramki pod rejestrację dostępne są w różnych kolorach.
 • Kamizelki odblaskowe – kamizelki odblaskowe z nadrukiem przydają się w różnych sytuacjach. Gadżet ten produkujemy w rozmiarach dla dorosłych i dla dzieci. Na kamizelce odblaskowej reklamowej możemy umieścić dowolny napis lub logo.
 • Otwieracze – otwieracze z nadrukiem to świetny upominek dla każdego klienta. Oferujemy otwieracze reklamowe wykonane z solidnych, trwałych materiałów. Zapewniamy korzystne ceny i możliwość wykonania dowolnego nadruku.