Kubki magiczne

Wśród wielu dostępnych w sprzedaży gadżetów reklamowych, jednym z najchętniej zamawianych na Śląskukubki magiczne z nadrukiem. Tego typu produkty z pewnością doceni każda osoba, która lubi poranną kawę, herbatę czy inne gorące napoje. Pod wpływem temperatury na kubku pojawia się termosublimacyjny nadruk, którym może być zarówno zdjęcie, jak i logo czy wybrana grafika.

Zaletą magicznych kubków reklamowych produkowanych na Śląsku jest przede wszystkim to, że znajdujące się na nich treści nie są nachalne i pokazują się wyłącznie po wlaniu ciepłego płynu. Z tego właśnie względu są to gadżety najczęściej kupowane na prezent dla kogoś bliskiego – odpowiedni napis lub zdjęcie może być wyjątkową niespodzianką.

Nasi klienci zawsze mogą liczyć na atrakcyjne ceny kubków magicznych z nadrukiem, ponieważ jesteśmy producentem gadżetów reklamowych na Śląsku. Nasze produkty są wykonane z wysokiej jakości materiałów i pełnią nie tylko rolę marketingową, ale również typowo użytkową. Napisz do nas i zapytaj o kubki magiczne z nadrukiem.